Nowi najemcy w Galerii Tęcza

W Galerii Tęcza pojawią się dwa nowe sklepy. Właściciel galerii, Grupa Kapitałowa Rank Progress SA, dopełnił już niezbędnych formalności, z podpisaniem umów najmu włącznie.

Nowymi najemcami zostały sieci Centro i Monnari. Oba wybrane przez nie lokale znajdują się na poziomie +1.

Oferta sieci Centro jest skierowana do ludzi młodych, dynamicznych, ale dbających o styl i ceniących sobie dobry gust. W sklepach tej sieci znaleźć można szeroki asortyment  modnego obuwia oraz akcesoriów w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach. Lokal wynajęty przez centro ma 240 metrów kwadratowych powierzchni.

Z kolei oferta sklepu Monnari bardziej zainteresuje eleganckie panie, dbające o to, by ubierać się ekskluzywnie i z najlepszym smakiem. W asortymencie tego sklepu znajduje się przede wszystkim markowa odzież damska najwyższej jakości. Monnari w Galerii Tęcza zajmie sklep o powierzchni 180 metrów kwadratowych.

– Galeria Tęcza liczy obecnie około 80 sklepów sieciowych marek i jest jedynym w regionie centrum handlowym z tak bogatą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli korzystać z jak największej liczby sklepów i usług. Nowe marki w naszej galerii doskonale uzupełniają jej ofertę odzieżową i obuwniczą. Marka Centro to przekrój najnowszych tendencji w dziedzinie obuwia i akcesoriów. dzięki czemu młodzi klienci będą mogli poczuć się modnie i stylowo za rozsądną cenę. – mówi rzecznik prasowy Rank Progress SA, Halina Wyborska.