Niebawem otwarcie Galerii Tęcza w Kaliszu!

Wiadomo już wiele na temat szczegółów dotyczących projektu budowy Galerii Tęcza w Kaliszu. Obiekt z pewnością będzie należał do imponujących a jego oferta może konkurować z analogicznymi centrami w innych miastach. Są też powody do radości wśród mieszkańców, bowiem pracę w galerii znajdzie około 800 osób.

W Galerii Tęcza można będzie znaleźć około 80 sklepów. Nie zabraknie między nimi kina (na pięć sal) a także atrakcyjnego klubu fitness. Planowany jest także duży parking, liczący 240 miejsc. Wszystko to składa się na fakt, że centrum to będzie największym w mieście. Oczywiście jak w wielu tego typu placówkach, można liczyć na obecność uznanych marek, takich jak Rossmann, Orsay, Camaieu, Big Star, H&M, Adidas, Reebok, Nike czy Cropp Town. Do dyspozycji klientów będzie również spożywczy supermarket Społem.

Deweloper, który stoi za budową Galerii Tęcza jest Rank Progress, który zainwestował w projekt około 65 milionów złotych. Firma zapowiada staranną selekcję najemców przestrzeni w centrum handlowym, a także wyjątkowo huczne otwarcie, które trwać będzie dwa dni. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie emocjonujących atrakcji, których większość pozostaje jednak nadal sekretem, który poznamy w najbliższym czasie.